Změna velikosti písma

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informační list starosty_distribuce roušek - důležité aktuální informace

Informační list starosty_distribuce roušek - důležité aktuální informaceInformační list starosty obce Zlatá Koruna k 26.3.2020 - distribuce roušek

 

Obec Zlatá Koruna provedla od pondělí 23.března distribuci roušek pro všechny své spoluobčany věkové kategorie 50 let a starších.

Vzhledem ke skutečnosti, že někteří z vás mladších ročníků, se sami hlásí, že již roušky nepotřebují, že je již mají, vyhlašujeme tuto výzvu.

Žádáme všechny své spoluobčany mladších 50 let, aby telefonicky nebo e-mailem sdělili na obecní úřad Zlatá Koruna svou žádost, že potřebují roušku. Po sdělení jména a adresy Vám bude rouška doručena do vaší poštovní schránky. Telefonické spojení na obecní úřad Zlatá Koruna volejte 380 743 119, Mobil starosta posílejte SMS 602 235 606, nebo posílejte Email na adresu ou@zlatakoruna.cz.

Zároveň velmi děkuji jménem svým a jménem obce Zlatá Koruna všem dobrovolníkům, kteří roušky šijí.

 

--------------------------------------------------

Dále připomínám našim seniorům

  • Obec Zlatá Koruna nabízí možnost zajistit nákup potravin a léků pro seniory s trvalým pobytem v naší obci, kteří si je nemohou zajistit sami. Obracejte se telefonicky na obecní úřad Zlatá Koruna tel. 380 743 119 v pondělí a ve středu mezi 8.00- 10.00 hodinou. Volejte v případě, kdy si nemůžete zajistit tyto potřeby s pomocí rodiny a blízkých osob. Tato služba je zdarma a uhradíte pouze cenu požadovaného zboží. Nákup je nutné uhradit pouze v hotovosti při předání zboží. Není možné vybírat, v jaké prodejně bude nákup proveden.
  • Pokud zůstanete bez pomoci svých rodin a blízkých osob a budete potřebovat další nezbytné věci, obracejte se rovněž telefonicky na obecní úřad Zlatá Koruna tel. 380 743 119 nebo na starostu obce mobil 602 235 606. Maximálně se vynasnažíme Vám pomoci.

 

Žádám Vás o dodržování přijatých preventivních opatření, aby se nám společně podařilo zastavit šíření koronaviru. Zejména noste roušky. Tím, že budete chránit sebe ochráníte i Vaše nejbližší a ostatní. Není potřeba si doma tvořit nesmyslné zásoby potravin a jiného zboží. Pro informování o situaci využívejte média (televizi, rádio, internet) není však potřeba tomu věnovat celý den a podléhat, tak zbytečným depresím. Velmi důležité je zachovat si dobrou náladu.

 

Milan Štindl Starosta obce Zlatá Koruna