Změna velikosti písma

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Přijaté dotace

Přijaté dotace

 • ZŠ Zlatá Koruna - vybavení - 2. třída“,

  Obec Zlatá Koruna realizovala v roce 2023 projekt „ZŠ Zlatá Koruna - vybavení - 2. třída“, a to v rámci 7. výzvy Programu rozvoje venkova MAS Blanský les – Netolicko. V rámci projektu došlo k pořízení vybavení do učebny 2. třídy v ZŠ Zlatá Koruna (základní nábytek, interaktivní tabule, rolety) a k rekonstrukci elektroinstalace v učebně 2. třídy, na chodbě a v družině. Jedná se o projekt, který byl realizován v rámci Strategie komunitně vedeného místního rozvoje 2014-2020 s názvem „MAS Blanský les – Netolicko, čertovsky hezké místo: pro život, relaxaci a rozvoj“.

  Logo MAS.gif
  Publicita - web - Zlatá Koruna.pdf
  Článek - Zlatá Koruna - web - ZŠ - 2. třída.pdf

 

 • V rámci dotačního programu Jihočeského kraje - "My v tom Jihočechy nenecháme II." v roce 2022, byla obci poskytnuta dotace na realizaci projektu pro nízkopříjmové příjemce důchodu a rodiče dětí do tří let věku. Výše dotace činila 22 960,- Kč, celkové výdaje projektu 32 960,- Kč.

logo

 

 • Obec Zlatá Koruna realizovala v roce 2022 projekt „ZŠ Zlatá Koruna - vybavení - 1. třída“, a to v rámci 6. výzvy Programu rozvoje venkova MAS Blanský les – Netolicko. V rámci projektu došlo k vybavení 1. třídy ZŠ Zlatá Koruna (základní nábytek, IT vybavení). Jedná se o projekt, který byl realizován v rámci Strategie komunitně vedeného místního rozvoje 2014-2020 s názvem „MAS Blanský les – Netolicko, čertovsky hezké místo: pro život, relaxaci a rozvoj“.

Publicita - Zlatá Koruna - MZE.pdf

Publicita - Zlatá Koruna - MAS Blanský les Netolicko.pdf     Logo MAS.gif

 

 • Obec Zlatá Koruna v rámci dotačního programu Národní sportovní agentury realizovala v roce 2022 projekt "Rekonstrukce suterénu Domu Kultury a Sportu Zlatá Koruna" zaměřený na zlepšení již nevyhovujícího prostředí stávajících šaten a sociálního zázemí sportovců, zejména z řad místních fotbalistů sportovního klubu Zlatá Koruna se zaměřením na mládežnické kategorie. Důležitou změnou je rovněž částečná úprava stávajícího dispozičního řešení, čímž došlo k vytvoření tří samostatných šaten pro mládež s vlastním sociálním zařízením se sprchami a tím k podstatnému zvýšení komfortu při užívání. Dále bylo v rámci projektu realizována kompletní výměna a doplnění veškerých vnitřních instalačních rozvodů elektroinstalace, zdravotní instalace – vody a kanalizace, rozvodů vytápění a otopných těles a vzduchotechniky.

Publicita - Zlatá Koruna - NSA.pdf

Narodni sportovni agentura_logo cmyk.png

 

 • V rámci dotačního programu - Program obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2022, byla obci poskytnuta dotace na realizaci projektu "Obnova veřejného prostranství před Domem kultury a sportu Zlatá Koruna". Výše dotace činila 220 000,- Kč , celkové výdaje projektu 379 807,02 Kč.

logo

 • V rámci dotačního programu Jihočeského kraje - Neinvestiční dotace pro jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí Jihočeského kraje - byla poskytnuta dotace na realizaci projektu - "Věcné prostředky pro činnost JSDHO Zlatá Koruna". Výše dotace činila 89 000,- Kč, celkové výdaje projektu 141 447,- Kč.

logo

 • V rámci dotačního programu Jihočeského kraje Podpora výstavby a obnovy vodohospodářské infrastruktury 2020 byla poskytnuta dotace na "Obnovu vodovodu Zlatá Koruna - horní část"

Celkové investiční náklady na realizaci projektu "Zlatá Koruna - obnova vodovodu vč. přípojek činily 4 512 623,30 Kč bez DPH. Jihočeský kraj přispěl částkou 1 000 000,-Kč na obnovu vodovodu.

logo

 

 • V rámci dotačního programu - Investiční dotace pro jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí Jihočeského kraje byla obci poskytnuta dotace na "Pořízení nového dopravního automobilu Zlatá Koruna"

Celkové investiční náklady na pořízení Transporteru 6.1 Kombi TDI činily 1 314 581,- Kč . Jihočeský kraj přispěl částkou 300 000,- Kč , Ministerstvo vnitra České republiky částkou 450 000,- Kč.

 

    logo  logo

 

 • V rámci Programu obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2020 byla obci Zlatá Koruna poskytnuta dotace s názvem - "Nové stoly a židle do Domu kultury a sportu Zlatá Koruna". Celkové neinvestiční náklady na pořízení majetku činily 557 021,08 Kč , dotace od Jihočeského kraje byla ve výši 290 000,- Kč.

logo