Změna velikosti písma

Horní menu

Česky English Deutsch

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Neroztřízeno > Obec občanům

Obec Občanům

logo_obec_obcanum.png

26.7.2016

Vážení občané,

Naše obec v rámci celorepublikového projektu Obec Občanům, vysoutěžila pro občany v rámci 2. kola energetické soutěže výhodné ceny elektřiny a plynu. Pomáhá tak získat domácnostem, firmám i spolkům volné prostředky pro budoucí rozvoj. Více informací naleznete v přiloženém materiálu nebo v letáčku ve vaší schránce.

Využijte možnost získat další volné prostředky pro vaší domácnost a přidejte se k více než 57.000 domácností, které již prostřednictvím projektu Obec Občanům ušetřili. Informační schůzky na obecním úřadě proběhnou ve dnech 17.8. a 22.8. vždy od 15-18 hod.

Schůzku si můžete s koordinátorem projektu p. Fialou sjednat  i v jiný termín na tel.+420608982453 nebo tomas.fiala@obecobcanum.cz 

Na www.zlatakoruna.obecobcanum.cz najdete další doplňující informace, anebo se rovnou můžete přihlásit on-line.

S úctou

Milan Štindl
starosta

Upozornění pro naše občany 2.kolo energetické soutěže

Připravované 2. kolo soutěže

1.6.2016

Vážení občané,

Naše obec se zapojila do projektu Obec Občanům, který pomáhá získat domácnostem, firmám i spolkům nové prostředky pro budoucí rozvoj. V první fázi projektu jsme pro naše občany vyjednali prostřednictvím obecní energetické soutěže exkluzivní cenové a férové smluvní podmínky za elektřinu a plyn. Více informací naleznete v přiloženém materiálu nebo v letáčku ve vaší schránce.

Využijte možnost získat další volné prostředky pro vaší domácnost a přidejte se k více než 53.000 domácností, které již prostřednictvím projektu Obec Občanům ušetřili. Na www.zlatakoruna.obecobcanum.cz najdete další doplňující informace, anebo se rovnou můžete přihlásit on-line.

S úctou

Milan Štindl
starosta

Upozornění pro naše občany ze dne 1.6.2016

Vyhodnocení 1.energetické soutěže projektu Obec Občanům pro občany obce Zlatá Koruna

Závěrečná zpráva červenec 2016