Změna velikosti písma

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Svoz vekoobjemového a nebezpečného odpadu a sběr použitelných věcí

Svoz vekoobjemového a nebezpečného odpadu a sběr použitelných věcíSvoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu sobota 23.květen 2020

 

Časový harmonogram:

 

Plešovice - náves 8:00 – 8:30 hod

 

Plešovice - Zátiší 8:35 – 8:50 hod

 

Zlatá Koruna - horní část 9:00 – 9:30 hod (u kontejnérů)

 

Zlatá Koruna - dolní část 9:35 – 10:15 hod (u kontejnérů)

 

Rájov - náves 10:25 – 10:45 hod

 

Mobilní svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu je příležitostí zdarma se zbavit odpadů, které doma překáží. Jedinou Vaší povinností je osobně svůj odpad předat a pomoci s nakládkou specializované firmě. Dopředu navezené hromady odpadu komplikují a zdržují odvoz. Tento mobilní sběr slouží pouze pro fyzické osoby (domácnosti Zlaté Koruny, Rájova a Plešovic), nikoliv pro podnikající fyzické a právnické osoby (podnikatele).

Všechna vysloužilá elektrozařízení odevzdávejte bezplatně vždy první sobotu od 10.00 do 11.00 hodin na sběrné místo – Zlatá Koruna dvůr č.p. 5 (za poštou). Šetříte tím naše společné finance a životní prostředí!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sběr ošacení, obuvi, hraček a bytového textilu pondělí 25.5.2020

V pondělí 25.5.2020 od 14:30 do 16:30 hodin pořádá MS ČČK sběr použitelného ošacení, obuvi a hraček. Vzhledem k dlouhodobému nedostatku velmi uvítáme ložní prádlo, ručníky a záclony, dále pak chodítka, odrážedla i větší venkovní hračky pro děti, vše pro ošacovací středisko v Českém Krumlově. Čisté a nepoškozené věci prosím přineste v této době do přízemí obecního úřadu, kde je od vás převezmeme. Za darované věci předem děkujeme.