Volby do Zastupitelstva obce 2010

Výsledek voleb do Zastupitelstva obce Zlatá Koruna (soubor PDF 302kB)

Zvolení zastupitele obce Zlatá Koruna      
                                                                                       

kandidátní listina Příjmení a Jméno   věk  pol.příslušnost       hlasy   

SNK obce Zlatá Koruna 

Štindl Milan 

36 

BEZPP 

245

SNK obce Zlatá Koruna 

Moučková Růžena

54

 BEZPP 

210 

SNK obce Zlatá Koruna 

Špinar Jindřich Mgr.

47

BEZPP

204

Sdružení TOP 09,NK 

Král Jaroslav Mgr.

 28  

TOP 09

196

SNK obce Zlatá Koruna 

Moučka Radek

31

BEZPP 

191 

SNK obce Zlatá Koruna 

Antonín Haniš

46 

BEZPP

184 

Sdružení TOP 09,NK 

Pomije Radek Ing. 

39 

BEZPP

183

Sdružení TOP 09,NK 

Král Pavel PhDr.Ph.D.

38 

BEZPP

181 

SNKobce Zlatá Koruna

Daněk František.

56

BEZPP 

170

Sdružení TOP 09,NK  

Perníková Alena

46

BEZPP

165 

SNKobce Zlatá Koruna

Dominová Magdalena

44 

BEZPP

159

Sdružení TOP 09,NK 

Gallistl Petr Ing.

40 

BEZPP

159 

Sdružení TOP 09,NK  

Kopečková Svatava Mgr. 

50

TOP 09

135

KSČM   

Dudová Jaroslava

45

BEZPP

84

KSČM  

Hofman Miroslav

36

BEZPP 

81

Volební účast 66,21%

Bližší informace http://www.volby.cz/

---------------------------------------------------------

Volby do Zastupitelstva obce 2006

Výsledek voleb do Zastupitelstva obce Zlatá Koruna (soubor PDF 568kB)

Zvolení zastupitele obce Zlatá Koruna      

                                                                                           

kandidátní listina Příjmení a Jméno   věk  pol.příslušnost       hlasy   

SNK obce Zlatá Koruna 

Štindl Milan 

32 

BEZPP 

262

SNK obce Zlatá Koruna 

Moučková Růžena

50 

 BEZPP 

259 

SNK obce Zlatá Koruna 

Haniš Antonín 

42

BEZPP

249

SNK obce Zlatá Koruna 

Valvoda Jiří 

38  

BEZPP

219

SNK obce Zlatá Koruna 

Daněk František 

52

BEZPP 

239 

SNK obce Zlatá Koruna 

Hladík Petr 

31 

BEZPP

215 

SNKobce Zlatá Koruna 

Veis Martin Ing. 

34 

BEZPP

236

SNKobce Zlatá Koruna

Krch Ladislav 

58 

BEZPP

213 

SNKobce Zlatá Koruna

Špinar Jindřich Mgr.

43

BEZPP 

237

SNKobce Zlatá Koruna 

Šustrová Anna

67

KDU-ČSL

224 

SNKobce Zlatá Koruna

Sojková Zuzana 

26 

BEZPP

200

SNKobce Zlatá Koruna

Petrtyl Zdeněk Ing.

47 

BEZPP

212 

SNKobce Zlatá Koruna 

Kučerová Marta Mgr. 

34

BEZPP

213

KSČM   

Bauer Jiří 

60

BEZPP

87

KSČM  

Šesták Jiří

59

BEZPP 

87

Volební účast 61,80%

Bližší informace http://www.volby.cz/

 

 

 

 

Menu

VOLBY 2014

Volby do zastupitelstva obce 10.-11.10 2014

www.volby.cz
Výledek voleb
www.volby.cz

ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA OBCE ZLATÁ KORUNA

Uskuteční se ve středu 26.4.2017 v 18.00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu ve Zlaté Koruně.

Pozvánka

 

Žádost o povolení parkování v dolní části Zlaté Koruny

Žádost je volně stáhnutelná v sekci Zlatokorunský zpravodaj

žádosti k povolení parkování - Zlatá Koruna dolní část (zóna)

MÍSTNÍ ROZHLAS

kliknutím na obrázek se Vám zobrazí poslední vysílané zprávy místního rozhlasu,které si můžete znovu poslechnout.

www.obecnirozhlas.cz/posledni_hlaseni.php?obec=zlatakoruna

ZÁZNAMNÍK MÍSTNÍHO ROZHLASU

(+420) 721 469 793
Po zavolání na uvedené telefonní číslo se Vám v telefonu přehraje poslední zpráva místního rozhlasu.

Jak správně třídit odpad

www.jaktridit.cz

lev1.jpg

spod1.jpg